آزمون
آزمون سیستم مدیریت کیفیت در صنعت خودرو
توضیحات آزمون

آزمون آنلاين (آزمون الکترونيکی) نوعی امتحان است که به صورت اينترنتی برای سنجش دانش فراگيران دوره های آموزشی آنلاين و در يک موضوع خاص برگزار می شود.
پيش از اين افراد برای شرکت در يک آزمون مجبور بودند به طور هم زمان در يک کلاس جمع شوند. ليکن با آزمون آنلاين، فراگيران می توانند امتحان را به صورت آنلاين، در زمانی که خود می خواهند و با تجهيزات سخت افزاری و نرم افزاری خود، صرف نظر از جايی که آنها زندگی می کنند، انجام دهند.
کافيست به اينترنت و يک مرورگر دسترسی داشته و به سايت بهمدام وارد شوند . سايت بهمدام از معدود سايت هایی است که قابليت برگزاری آزمون آنلاين  را دارد که به فراگيران دوره های آموزشی مديريتی اين امکان را مي دهد که از راه دور  بتوانند در آزمون های مديريتی آنلاين شرکت کرده و گواهينامه دريافت نمايند.  در واقع سامانه‌‌‌‌‌ی بهمدام قابليت آموزش و آزمون را تواما در خود مهيا نموده است تا در عرصه رقابت صنعت آموزش نقشی غيرقابل انکار داشته باشد.
آزمون زير برای دوره  سیستم مديريت کیفیت در صنعت خودرو طراحی شده است و فراگيران می توانند با شرکت در آن و موفقيت در پاسخ دادن به سووالات مطروحه، گواهينامه معتبر دريافت نمايند. 
جهت خرید و یا شرکت در آزمون لطفا وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

مدرک بهمداماطلاعات آزمون
وضعیت آزمون در حال برگزاری
مدت زمان پاسخگویی (دقیقه) 20
نمره قبولی در ازمون 70
تعداد سوالات 10
نمره هر سوال 10